FREZER

Jeśli chcesz aplikować prześlij nam swoje CV na adres e-mail: gp@generalplastics.pl lub zadzwoń 22 751 23 45

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb w rekrutacji:
W składanej ofercie pracy prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.


Informacja dotycząca ochrony danych osobowych dla osób składających dokumenty aplikacyjne do firmy General Plastics Sp. zo.o.

 Po co nam dane osobowe:
Szukamy kandydatów do pracy w naszej spółce. Dane, które zbieramy o Pani/Panu są nam potrzebne wyłącznie w celu oceny przydatności do pracy.

Kto będzie przetwarzać dane osobowe:
Dane osobowe będą przetwarzane przez uprawnionych do tego pracowników firmy General Plastics Sp. zo.o.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania:
Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże brak podania danych uniemożliwi Pani/Panu wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 2016 r. (RODO). Oznacza to,  że w tej sytuacji przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest oparte o zgodę na ich przetwarzanie. Przetwarzamy dane osobowe w niezbędnym zakresie do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez naszą spółkę (art. 6 ust. 1 lit. F).

Jak długo będziemy przetwarzać dane:
Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo do:

  • dostępu do danych osobowych, czyli pozyskania informacji, jakie dane, w jaki sposób i w jakim celu przetwarzamy,
  • sprostowania, czyli żądania uaktualnienia danych, jeśli okazałoby się, że zostały zebrane nieprawidłowe dane,
  • usunięcia danych osobowych w całości lub części. W przypadku zasadności wniosku dokonamy niezwłocznego usunięcia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb rekrutacji w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • sprzeciwu wobec przetwarzania, czyli zaprzestania przetwarzania danych osobowych.
  •  wniesienia skargi na nas do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważa Pan/Pani, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy prawa.

Kontakt do Administratora danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych General Plastics sp. zoo.. z siedzibą w Łomiankach ul. Kolejowa 152, 05-092 Łomianki. Pani/Pana prawo dotyczące przetwarzania danych osobowych można zrealizować (lub uzyskać więcej informacji) komunikując się z nami poprzez: gp@generalplastics.pl.


Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

FREZER

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność  frezowania na maszynach konwencjonalnych

Dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy na tokarce

Miejsce świadczenia pracy: Łomianki
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Godziny pracy: 7.00 – 15.00

Wszystkich spełniających postawione wymagania i zainteresowanych proponowanym stanowiskiem prosimy o dostarczenie swojego CV na adres: gp@generalplastics.pl bądź skontaktowanie się z nami telefonicznie 22 751 23 45.

W składanej ofercie pracy prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.