Produkowane maszyny to:

WYTŁACZARKI oraz kompletne linie DO FOLII PE (LDPE, HDPE, LLDPE stretch, termokurczliwych, budowlanych, rolniczych itp.) jedno- lub wielowarstwowych w zakresie ślimaków od fi 25mm do fi 125mm i szerokości folii od 300mm do 3300mm. Oferta obejmuje zarówno modele bardzo proste, jak i skomplikowane, o wysokim stopniu automatyzacji. Uzupełnieniem linii są mini-recyklingi umożliwiające nawrót odpadu technologicznego.

WYTŁACZARKO-ROZDMUCHIWARKI, inaczej „butelczarki”, przeznaczone do wytwarzania butelek i pojemników z HDPE, LDPE, PP, PCV, PET-G, PA, od najprostszych, 1-warstwowych, po wysokobarierowe struktury 3- lub 4-warstwowe, i od najmniejszych o poj. 2ml (fiolki) do 5-litrowych (kanistry). Oferowany jest pełen zakres modeli, od 1-głowicowych, 1-stołowych, po skomplikowane modele wielogłowicowe, 2-stołowe, w pełni zautomatyzowane, bogato wyposażone w urządzenia peryferyjne. Podgrupą tych maszyn są niezwykle popularne AUTOMATY DO TUB DO ZNICZY o wydajności praktycznej od 400szt./h do 2.500szt./h

LINIE DO REGRANULACJI ODPADÓW PE, PP, PS przeznaczone do zagospodarowania odpadów poprodukcyjnych oraz zabrudzonych, wstępnie oczyszczonych. Linie do regranulacji odpadów PE z chłodzeniem głównie powietrznym oraz linie do regranulacji odpadów PP, PS z chłodzeniem wodnym o wydajności od 20kg/h do 400kg/h

WYTŁACZARKI I KOMPLETNE LINIE DO PRODUKCJI FOLII WYLEWANYCH „CAST” DO PE, PP,PS, PET

INNE URZĄDZENIA DO WSPÓŁPRACY Z W/W MASZYNAMI I LINIAMI tj.: aglomeratory, nawijarki folii, nawijarki pasków brzegowych, młynki do pasków brzegowych itp.

Wyposażamy produkowane przez nas maszyny w urządzenia peryferyjne innych dostawców np. podajniki, dozowniki, zawory proporcjonalne, mieszalniki, młynki, chłodziarki, termostaty itp.

Nasze maszyny wyposażane są w najnowocześniejszą elektronikę dla zapewnienia kontroli procesu produkcji i jakości wyrobu gotowego. Przykładamy ogromną wagę do ekologii, bezpieczeństwa, niezawodności i przyjaznej obsługi produkowanych maszyn, zapewniając klientom również serwis- zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.